Aktualności

Pierwszy remis w sezonie

• autor: tymowiak09, 2011-05-02 11:23

TYMON TYMOWA - Pogoń Biadoliny Radłowskie 0:0

Pierwszego dnia maja o godzinie 17:30 odbył się mecz z ekipą, która jest w gronie faworytów do awansu do A-klasy, Pogonią. Tymon po ostatnim blamażu podszedł do meczu bardzo zdeterminowany, aby w końcu przełamać swoją niemoc. Po raz kolejny niestety nie udało się nic ustrzelić, jednak rezultat w ostatecznym rozrachunku był dobry na nasza korzyść. Zdobyliśmy punkt z bardzo mocnym przeciwnikiem i namieszaliśmy w górnej strefie tabeli.

Mecz wyglądał mniej więcej tak, że gospodarze większa przewagę wypracowali sobie w pierwszej połowie, a goście pod koniec drugiej mocno przyciśli. Zarówno jedni jak i drudzy mogli strzelić jakąś bramkę lecz albo brakowało skuteczności, albo dobrze spisywali się bramkarze.

Mecz zakończył się jak już wspomniałem podziałem punktów. Nie działo się nic takiego szczególnego, co można było by bardziej przybliżyć(albo były sytuacje, których lepiej nie wspominać, niesmaczne). Remis można powiedzieć był dobrym wynikiem dla Tymona, którego jedynym zmartwieniem jest słaba skuteczność w ostatnich meczach. Po tym meczu spadamy na 9 miejsce w tabeli, jednak chciałem uspokoić wszystkich, gdyż w ostatnich meczach graliśmy z samymi czołowymi drużynami i faworytami do awansu (poza Gromem i Jastrzębiem) Już jutro gramy z Orłem Stróże, którzy będą czekać na zdobycie z nami 3 punktów. Jednak na pewno nas nie zlekceważą, gdyż pamiętają wynik z poprzedniej rundy :) Po tym meczu będziemy już toczyć boje z mniej wymagającymi rywalami, a co za tym idzie; będą większe szanse na zwycięstwo.

Orzeł Stróże - Tymon Tymowa  o godzinie 13:30 w Stróżach

P.S Sympatyczny PAN STASZEK z Biadolin Radłowskich obiecał, że jeśli wygramy ze Stróżami to osobiście przyjedzie do Tymowej i postawi nam litr Wódki :P Pula jest wysoka, także jest o co walczyć !