Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Kolejne spotkanie KS Okocim - Tymon Tymowa

• autor: mrozek256, 2011-04-09 19:28

W Najbliższą niedziele będzie rozegrany kolejny mecz ligowy. Tym razem Tymon będzie podejmował u siebie KS Okocim. Na tym meczu Okocim będzie gospodarzem tego spotkania, ponieważ nie mają własnego boiska. Okocim jest bardzo dobrą drużyną i widać to po ich wynikach. Nie mieliśmy jeszcze okazji wygrać z nimi, ale jesienią nam nie wiele brakło, przegraliśmy tylko 2:1. Więc musimy przerwać tą złą pasę, ale będzie to bardzo trudne. Musimy zawalczyć i nie oddać punków bez walki. Przy warunkach atmosferycznych jakie teraz panują może być różnie, bo wiatr będzie bardzo utrudniał grę i mogą być różne niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz!!!!!!!!!!