Tymon przed rundą wiosenną

• autor: tymowiak09, 2011-03-20 16:16

Podsumowanie przygotowań

W przerwie między rozgrywkami o mistrzostwo brzeskiej b-klasy Tymon rozegrał 5 sparingów oraz jeden turniej halowy, na którym było kilku naszych zawodników, jednak nie zdołali wyjść z grupy. Podczas tych meczów kontrolnych sprawdziliśmy dyspozycje naszej drużyny przed walką o punkty w ligowych meczach. Graliśmy z drużynami rówieśniczymi takimi jak Orzeł Stróże czy Więckovia (2:2 oraz wygrana 4:3) oraz z drużynami z wyższej ligi A klasowej: LKS Uszew, Zabelcze Nowy Sącz oraz Iva Ivkowa ( przegrana 0:2, przegrana 0:4, oraz remis 6:6). W dniu 19 marca miał zostać rozegrany jeszcze jeden sparing z A-klasowym Pogórzem Gwoździec na boisku w Dębnie, jednak z różnych powodów mecz nie odbył się. Jednym słowem mieliśmy mocnych rywali i można było się wykazać. Mecze wyglądały różnie i rozgrywane były w różnych warunkach na różnych boiskach i różnymi systemami. W każdym meczu mieliśmy innych zawodników do dyspozycji, gdyż nie każdy zawsze dał radę być podczas spotkania. Ogólnie poziom  gry naszej drużyny poprawił się i w kilku przypadkach jest lepszy niż wynik. Widać gołym okiem, że nasza ekipa jest coraz bardziej zgrana o czym świadczą choćby pochwały od trenerów naszych przeciwników. Jesteśmy drużyną silniejszą i naszym celem w rundzie wiosennej utrzymanie dobrego podkreślam 7 miejsca (zważywszy na to ze klub istnieje dopiero niecałe dwa lata) będzie celem minimum. Oczywiście nie sugerujemy że będziemy walczyć od razu o awans, tylko o najwyższą możliwą lokatę. Najbliższe mecze pokażą na czym stoimy.

Dobrą wiadomością przed najbliższymi meczami są wzmocnienia kadrowe, a mianowicie: oprócz tego że nasz najlepszy snajper Leszek Dumana ma się coraz lepiej i niewykluczone że wystąpi już w pierwszym meczu, w szeregi Tymona zawitało 3 nowych graczy:

- Mateusz Piechnik - Syn naszego kolegi Tomka i oczywiście brat Łukasza. Po krótkiej przygodzie w juniorach Piasta Czchów "Mati" wzmacnia klub ze swojej miejscowości

-Marcin Wilczek - drugi kolega, który spędził ostatnie pół roku w juniorach Piasta Czchów.

- Tomasz Kopeć - zawodnik z Gnojnika grający do tej pory w juniorach Pagenu Gnojnik. Chce spróbować sił w seniorach i zdecydował się reprezentować naszą drużynę.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia. Na pewno bardzo wzmocnią nasza kadrę oraz sprawią że rywalizacja o pierwszą 11 będzie większa, przez co reszta graczy stanie się bardziej ambitna.

Do pierwszego meczu zostało 2 tygodnie: 3 kwietnia o 12:00 na stadionie w Tymowej podejmiemy tradycyjnie już Start 77 Biadoliny Szlacheckie.

autor: ~Kibic Tymona 2011-03-23 17:20:55

avatar i gitara:)

autor: ~kibic 2011-03-26 08:18:32

avatar No to za tydzień 3 punkty i doskakujemy do czołówki bo Biadoliny się rozleciały z tego co wiem maja grać juniorami

autor: ~kibic 2 2011-03-26 08:55:08

avatar mam pytanie gra tymon w tą niedziele sparing jesli tak to o której i gdzie??

autor: ~anonim 2011-03-26 09:20:20

avatar Tymon nic nie gra w ta niedziele,a z biadolinami to faktycznie sie rozlecialy:) ale lekcewazyc ich nie mozna

autor: ~79 2011-03-28 15:51:07

avatar Przydalo by sie wygrac wkoncu bo do tej pory wysoko przegrywalismy z Biadolinami Radlowskimi czy Szlacheckimi mam nadzieje ze wkoncu bedzie wygrana moze bedzie cieplo i masa kibicow powodzenia