Aktualności

Czchów Futsal Cup 2011

• autor: tymowiak09, 2011-01-23 15:10

Podsumowanie

Niestety potoczyło się bez miłej niespodzianki;Tymon nie dał rady wyjść z grupy. Nasi rywale okazali się być za silni i jak się okazało ekipy które wyszły z naszej grupy  zajęły dwa miejsca na podium.

Tymon Tymowa - Pajor Team

W tym meczu Tymon nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Oddaliśmy 3 strzały na bramkę i byliśmy cały czas zepchnięci do defensywy. Nie potrafiliśmy nawet strzelić bramki honorowej drużynie, jak się okazało triumfującej w całym turnieju.

Tymon Tymowa - Pajor Team 0:6

Tropic Zakliczyn - Tymon Tymowa

Mecz "o wszystko" jak to zawsze bywa w grupie po przegranej w pierwszym meczu. Potyczka ta jednak  wyglądała inaczej niż w pierwszym meczu i na dodatek zaczęło się układać po naszej myśli. Już na początku spotkania po akcji Tymona w drugiej minucie bramkę strzelił Piotr Żółty. Fakt ten sprawił że nasza drużyna zaczęła się coraz bardziej angażować i przykładać do meczu. Jednak błędy w obronie sprawiły że w zaledwie pięć minut nasi rywale strzelili nam 4 bramki i było już 4:1 dla Zakliczyna. Warto podkreślić ze naszym rywalom wychodziły w tym meczu strzały życia.  Tymon jednak nie poddawał się i zaczął gonić wynik. Po dwóch szybkich akcjach Paweł Pajor w naszym imieniu odpowiedział strzałami "z dużego palca" dwa razy w okienko. Gole te aż poruszyły widzów na trybunach. Tymon naciskał i starał się ze wszystkich sił, jednak to nasi rywale pod koniec meczu przypieczętowali swoją wygraną i ostateczny wynik 5:3. Tropic Zakliczyn w tym dniu również zakończył udział w turnieju.

Tropic Zakliczyn - Tymon Tymowa 5:3

Bramki: Piotr Żółty, 2x Paweł Pajor

Tymon Tymowa - Lupa Gastro

Zaledwie 15 minut po potyczce z Tropikiem Tymon przystąpił do swojego ostatniego i pożegnalnego meczu. Nasi rywale musieli z nami wygrać przewagą co najmniej 3 bramek, aby wyjść z grupy z drugiego miejsca, gdyż wcześniej zremisowali z ekipa Pajor Team i nie byli pewni wyniku meczu Pajor Team - Tropic Zakliczyn. Więc do meczu podeszli bardzo zdeterminowani. Mecz był trudny, jednak Tymon oddawał strzały na bramkę i miał kilka sytuacji. Nasi rywale przez cały mecz regularnie nas punktowali aż do stanu 6:0. Byli od nas o klasę lepsi. Na 3 minuty przed końcem z ostatkiem sił staraliśmy się skonstruować akcję i w końcu się udało:honor tego meczu uratował Kamil Bolechała, który zwiódł obrońcę i uderzył bardzo mocno obok lewego słupka bramki. Jak się potem okazało ekipa Lupa Gastro zajęła III miejsce w turnieju.

Tymon Tymowa - Lupa Gastro 1:6

Bramki: Kamil Bolechała

Szczęścia w losowaniu z pewnością nam zabrakło i nasza przygoda z tym turniejem skończyła się już w piątek. Jednak Tymon zdobył wiele doświadczenia. Również sam udział w turnieju był dla nas prestiżowy, gdyż zmierzyliśmy się z profesjonalnymi drużynami futsalowymi. Wielkie uznanie należy przypisać całej drużynie, a w szczególności naszemu bramkarzowi: Piotrkowi Bednarkowi, który swoimi interwencjami ratował nas kilkakrotnie od utraty gola. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej, a po tym pozostaje nam wyciągnąć wnioski i ciężko trenować.