Prezentacja nowych zawodników

• autor: tymowiak09, 2010-08-30 14:10

Sezon trwa, a nowi zawodnicy nie zostali jeszcze przedstawieni. Wielu kibiców upomina się o to, aby coś o nich napisać. Poniżej przedstawiam 6 nowych zawodników, którzy zasilili nasz klub oraz krótko o nich wspomne.

1. Dumana Leszek

Brat naszego kolegi z drużyny, Piotrka. Ostatnie lata grał w drużynie AKS Ujanowice.W ubiegłą   niedzielę wziął ślub. Nasza ekipa zrobiła mu bramę weselną i została chojnie obdarowana przezstarostów :D Zadebiutował w meczu ze Startem 77 i strzelił bramkę. Leszek jest napastnikiem

2. Dumana Sławomir

Drugi brat Piotrka, również grał w AKS Ujanowice. Zadebiutował także w meczu ze Startem 77. Sławek jest Stoperem.

3. Tucznio Maciej

Szwagier Stanisława Rośka. Jest obrońcą. Zadebiutował w meczu z Jastrzębiem Łoniowa. Strzelił bramkę z rzutu karnego.

4. Pławecki Mateusz

Młody, obiecujący talent tymowski. Zadebiutował w meczu z  Jastrzębiem Łoniowa. Mateusz jest Pomocnikiem.

5, Rosiek Paweł

Brat naszego kolegi, Tomka Rośka. Paweł jest Pomocnikiem

6. Nastałek Damian

Kuzyn Kamila Bolechały. Grał w juniorach starszych Okocimskiego Brzesko. Jest Pomocnikiem. Damian nie zaliczył jeszcze debiutu,gdyż na jednym z treningów nabawił się poważnej kontuzji i nie wiadomo kiedy go zobaczymy. Życzymy powrotu do zdrowia.

Wszystkim życzymy powodzenia, sukcesów oraz żeby przyczyniali się do miejmy nadzieje zwycięstw

i godnie reprezentowali nasz klub.

autor: ~tie 2010-08-30 17:59:21

avatar Wez popraw to powtorzenie u Tucznio bo az w oczy kuje.

autor: ~tymowiak09 2010-08-30 21:16:56

avatar portal futbolowo.pl wprowadza zmiany i niektóre napisy, zdjęcia, banery itp. mogą sie wyświetlać nieodpowiednio. wszystko jest poprawnie napisane. pzdr

autor: ~tie 2010-08-31 15:44:36

avatar Boze... 3. Tucznio Maciej. Przeczytaj co dokladnie tam napisales, to moze skumasz o co kaman. 2x jest obronca.

autor: ~anonim 2010-09-02 20:12:31

avatar po co piszecie o treningu obowiązkowym jak i tak nie macie zamiaru przyjść na niego !!!!