Start ze Startem - Mecz inauguracyjny sezonu 2010/11

• autor: tymowiak09, 2010-08-13 12:00

Start 77 Biadoliny Szlacheckie - TYMON TYMOWA

Już w sobotę o godzinie 18:00 w Biadolinach Szlacheckich odbędzie się inauguracyjny mecz sezonu 2010/2011. Tymon będzie podejmował 4 drużynę ubiegłego sezonu, która napewno będzie pretendentem do zdobycia mistrzostwa brzeskiej b-klasy.

Drużyna Startu 77 w przerwie między sezonami bardzo się wzmocniła nowymi zawodnikami i widać że bardzo poważnie podchodzą do sezonu i  walki o lokatę dającą awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W tamtym sezonie Tymon mierzył się z ekipą z Biadolin dwa razy:

- Pierwszy raz wszyscy dobrze pamiętamy, gdyż właśnie ze Startem 77 drużyna TYMON TYMOWA po raz pierwszy w historii rozegrała mecz. Mimo prowadzenia 2:0, ostatecznie uległa 2:6. Pierwszy mecz rozgrywany był na wyjeździe. Bramki dla Tymona strzelał wtedy Damian Sromek.

- Drugi mecz  rozgrywany był w Tymowej. Tam również ekipa z Biadolin pokonała naszą drużynę i Tymon przegrał 1:4. Honorową bramkę dla Tymona strzelił Mateusz Meller.

Faworytem jak już wcześniej wspomniałem będzie Start 77. Zobaczymy jak potoczy się mecz, który będzie jednym z cięższym już na "starcie"  Na pewno będziemy mieli okazję przekonać się  na czym stoimy.

Zapraszamy kibiców, którzy w tamtym sezonie  kibicowsko nas nie zawiedli, lecz bardzo mocno wspierali. Miejmy nadzieje że to wsparcie którego tak bardzo potrzebujemy, nadal nam będzie towarzyszyć.

Następnego dnia zostaną rozegrane kolejne mecze. Warto zwrócić uwagę na poczynania nowych drużyn, z którymi Tymon nigdy się jeszcze nie mierzył, a konfrontacja z tymi ekipami jest nieunikniona.

Zapraszamy !!!

autor: ~Ziomek 2010-08-13 22:40:50

avatar a ja jestem z biadolin i również przepraszam za chłopaków od nas, to pewnie jakieś małolaty się napinają bo pewnie sie do składu nie łapią więc próbują zabłysnąc. pozdrawiam

autor: ~do ziomka 2010-08-14 14:47:31