Czas na Derby z rywalem z zza miedzy !!

• autor: tymowiak09, 2010-06-18 18:20

TYMON TYMOWA - Tęcza Gosprzydowa

W najbliższą niedziele o godzinie 15:00 na stadionie w Tymowej miejscowy Tymon w derbach będzie miał okazje do rewanżu za porażkę. Naszym rywalem będzie Tęcza Gosprzydowa.

Tęcza Gosprzydowa obecnie znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów.  W rudzie wiosennej zgromadzili 6 punktów, jednak były to punkty przyznane za walkower. Tak więc nasi rywale najwyraźniej nie mają formy, gdyż nie zdobyli żadnego punktu w żadnym z rozgrywanych przez nich  meczów. Ostatni mecz był meczem zaległej 20 kolejki, w której przegrali z Temidą Złotą 1:5 na ich terenie.

Tymon natomiast zajmuje 12 miejsce i może pochwalić się zdecydowanie lepsza drugą połową sezonu. Zgromadziliśmy 13 punktów z czego 7 było wywalczonych. Ostatni mecz to remis z Wielką Wsią 3:3 na naszym stadionie. Jeśli wygramy niedzielny mecz, a Przyborów przegra lub zremisuje bedziemy zajmować 10 miejsce w Tabeli, gdyz wyprzedzimy Iskrę II Łęki (będziemy mieli tyle samo punktów, jednak w meczach bezpośrednich mamy lepszy bilans bramek) Takżę jest o co walczyć. Dodatkowo motywuje nas przegrana na jesień z Tęczą na ich terenie, gdyż bądzmy szczerzy: graliśmy w piłkę lecz przegraliśmy 1;3. Mieliśmy wiele stuprocentowych sytuacji, jednak byliśmy niedoświadczeni oraz graliśmy pod presją, gdyż był to jeden z pierwszych meczów, jaki rozgrywaliśmy w historii. Mamy więc zatem rachunki do wyrównania. Śmiało możemy powiedzieć, patrząć na tabele i wyniki, że jesteśmy chyba po raz pierwszy faworytem tego spotkania. Jednak u nas w drużynie nikt nie lekceważy przeciwników z Gosprzydowej, ponieważ mogą zaskoczyć. Zapewne będą chcieli zdobyć z nami punkty, także spodziewamy się ciekawego widowiska. Serdecznie zapraszamy :)