Aktualności

13.06.2010 - MECZ DOMOWY !!

• autor: tymowiak09, 2010-06-12 11:06

TYMON TYMOWA - Zryw Wielka Wieś

Po kolejnej pauzie Tymona spowodowanej gwałtownymi ulewami pora na mecz, w którym Tymon ma coś do udowodnienia i ma szanse wyrównać porachunki. Mowa o meczu z Wielką Wsią na własnym terenie.

Wszyscy dobrze pamiętamy mecz rundy jesiennej, gdzie Tymon mimo tego że od początku meczu nie miał bramkarza, ponieważ nie został dopuszczony do gry, pomimo tego że drugą połowę grał w 10, gdyż nasz kolejny bramkarz tym razem dostał "czerwień" i pomimo tego, że rozegraliśmy tam (waszym zdaniem) najlepszy mecz w sezonie przegraliśmy i wyjeżdzaliśmy z Wielkiej Wsi bez punktów. Na szczególną uwagę załuguje oczywiście postawa sędziego, który sędziował delikatnie mówiąc "kontrowersyjnie". Ze zdobytym od tamtego czasu doświadczeniem będziemy podejmować w niedziele naszego rywala.

Wielka Wieś jest drużyną ulokowaną wysoko w tabeli, jednak nie ma realnych szans na walkę o awans. Z dorobkiem 36 punktów, z 11 zwycięstwami, 3 remisami i 7 porażkami zajmują 6 miejsce w tabeli. Ostatni mecz rozegrali u siebie z Temidą, która wygrała 2:1.

My natomiast pauzowaliśmy tydz temu, a nasz ostatni mecz rozgrywaliśmy u siebie z Orłem Stróże. Mecz bardzo piękny, ciekawy i interesujący, jednak punktów nie zdobyliśmy. Przegraliśmy 5:8. Zadecydowały o tym błędy indywidualne. Musimy się zrehabilitowac, gdyż mieliśmy dobrą passę zwycięst, jednak została ona przerwana.

Zapraszamy kibiców, aby wspierała nas w tym jakże ważnym meczu. Mamy nadzieje że gorący doping i wsparcie sprawi, że piłkarze i sztab Wielkiej Wsi poczują się bardzo nieswojo i niemile widziani :P