Przegrana z Liderem

• autor: tymowiak09, 2010-04-25 14:24

Spółdzielca Grabno - TYMON TYMOWA

6:2

W niedzielne przedpołudnie Tymon występował w Grabnie miejscową Spółdzielcą. Mecz rozpoczął się spokojnie, a gra toczyła się gównie w środku pola. Trener wprowadził kilka zmian: Na obronie zagrał Łukasz Piechnik, a w ataku wystąpił Tomasz Rosiek i Damian Sromek. Jednak po błędach obrony w 15 minucie Tymon stracił bramkę na 1:0. Potem Grabno strzeliło kolejne bramki i do przerwy było 3:0 dla Gospodarzy. Po przerwie nastąpiły 3 zmiany: za Damiana Sromka wszedł Paweł Pajor, za Grzegorza Kuliga wszedł Mateusz Meller, a Bogdana Kuca wszedł Włodzimierz Sromek. Po taktycznych zmianach gra w zespole z Tymowej nieco się ożywiła i mimo straty bramki na 4:0, Tymon szybko odpowiedział akcją a bramkę strzelił Tomasz Rosiek. W 75 minucie za Kamila Bolechałę wszedł Mateusz Joniec. Była to ostatnia zmiana taktyczna przeprowadzona przez Tymona. Chwilę później  ekipa z Tymowej straciła 2 bramki i zrobiło się 6:1. W ostatniej minucie bramkę dla Tymowej strzelił Paweł Pajor. Ostateczny wynik: 6:2 dla gospodarzy.

Gra nie była najgorsza, jednak indywidualne błędy dały się we znaki i tak naprawę przez to Tymon odniósł kolejną porażkę. Wynik jest o bramkę lepszy niż w starciu u siebie. Jednak trzeba trochę nad grą popracować.

W meczu zadebiutowało dwóch nowych zawodników: Grzegorz Kulig (obrońca) oraz Piotr Bednarek, bramkarz, który mimo tego że wyciągał piłkę z siatki 6 razy, przy żadnej nie zawinił a kilka razy ratował bramkę Tymona w sytuacjach sam na sam. Jego debiutancki występ można uznać za udany :)

Mimo dużej odległości nie zabrakło garstki kibiców, którzy zjawili się na meczu. Dziękujemy im i zapraszamy na kolejny wyjazdowy mecz za dwa tygodnie, który odbędzie się w Porębie Spytkowskiej, gdzie swoje domowe mecze gra drużyna KS Okocim. :)