bramki: Bartek Kuraś, Zdzisław Izworski, Tomasz Skwarło

relacja z meczu w rozwinięciu...

KŁOS: Rzepa – M. Sacha, Matura, Marmol, Michałek – Koczwara, Kuboń, Płaneta, Widło (73. Stachelek), Ogar – Śliwa.

Tymon: Grzesicki – Dumana, Skwarło, Rosiek, Olchawa – Bolechała, Meller (71. P. Pachota), Flasiński (62. Musiał), Kuraś – Zych (80. Buchowicz), Izworski (87. Pachel).

Pierwsza połowa należała do bardzo wyrównanych. Trzeba przyznać że drużyna gości była bardzo zdeterminowana by odnieść zwycięstwo i bardzo często stwarzała sobie okazje pod bramką, jednak nie udało im się pokonać naszego bramkarza który w dniu dzisiejszym zachował po raz drugi z rzędu „czyste konto”. Pierwsza połowa to większości strzały niecelne w naszym wykonaniu, głównie po stałych fragmentach gry. Trudno było stworzyć klarowne sytuacje przy dobrej grze defensywnej gości dla których można było odnieść wrażenie wynik 0:0 jest świetnym rezultatem. Bardzo groźną sytuacje stworzyliśmy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gdzie po strzale B. Kurasia główką piłka trafiła  poprzeczkę. Po pierwszej połowie 0:0.

Druga połowa toczyła się pod nasze dyktando. Chcąc jednak strzelić za wszelką cenę bramkę pozwoliliśmy na kilka groźnych kontrataków przez które nasz Bramkarz miał pole do popisu broniąc kilka strzałów „sam na sam”. Pierwsza bramka dla naszej drużyny padła w 53 minucie, piłka trafia do B.Kurasia który mając sporo wolnego miejsca precyzyjnie i mocno pakuje piłkę pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi gości który próbował interweniować. Chwilę potem uderza Bolechała jednak znakomitą interwencją popisał się Rzepa bramkarz drużyny gości. Swoją niemoc strzelecką przełamał Z. Izworski który dziś również miał kilka dogodnych sytuacji. Jego przełamanie nastąpiło ok. 75 minuty, w akcji sam na sam mija Rzepę który wpada w poślizg, jednak wypuszczając za daleko piłkę bramkarz gości wracając do bramki na krótki słupek znów wpada w poślizg przy kolejnej kiwce Izworskiego a ten Pakuje piłkę w bramkę na 2:0. Piękną akcją w doliczonym czasie popisał się nasz obrońca T. Skwarło włączając się do akcji ofensywnej przejmuje piłkę, mija obrońców i wychodząc sam na sam pięknie posyła piłkę nad interweniującym bramkarzem.