100 lat Panie Trenerze !!!

• autor: tymowiak09, 2013-12-04 15:02

4 grudnia to dzień szczególny, ponieważ to święto górników tzw. "Barbórka". Święto to od zawsze było hucznie obchodzone, zwłaszcza w czasach PRLu. Jednak 32 lata temu uroczystość ta odeszła w zapomnienie, bowiem na świat przyszedł wybitny wirtuoz piłki nożnej i znakomity trener, który od początku 2013 roku prowadzi naszą Tymowską drużynę. Tą osobistością jest oczywiście Paweł Pachota. Jak już wspomniałem wyżej nasz "Szerszeń" kończy 32 urodziny. W imieniu Zarządu KS Tymon Tymowa oraz wszystkich zawodników składam najserdeczniejsze życzenia naszemu trenerowi; zdrowia - niech kontuzję omijają Cię szerokim łukiem, szczęścia - samych bramek z dużego palca w okienko, radości z gry, wytrwałości, upragnionego awansu do A-klasy z naszą ekipą, zawrotnej kariery trenerskiej, powodzenia w życiu zawodowym jak i prywatnym i spełnienia wszystkich marzeń.

WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!

autor: ~LACH 2013-12-09 09:33:18

avatar Powodzenia w pracy trenerskiej awansu do klasy A powodzenia w życiu osobistym.

autor: ~stawiarski 2014-02-02 20:40:51

avatar Szerszeń wszystkiego najlepszego życzy kolega z Okocimskiego. Pozdrawiam