Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: tymowiak09, 2013-11-20 14:55

Runda jesienna już dawno za nami. Czas na krótkie podsumowanie i ciekawostki z pierwszej części sezonu

TYMON jesień spędzi na pozycji lidera tabeli brzeskiej b-klasy !!

Tymon nie przegrał żadnego meczu, a jedyną drużyną która urwała punkty naszej ekipie była Jedność Paleśnica remisując z nami 2:2.

Nasza drużyna z dorobkiem 34 punktów zajmuje na półmetku 1 miejsce.

Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy w Zaborowiu pokonując gospodarzy aż 9:0 !! Była to również najwyższa wygrana Tymona w historii.

Zdobyliśmy 56 bramek tracąc zaledwie 10.

Dotychczas naszym najlepszym strzelcem jest Boguś Orzeł strzelając 20 bramek.

Nasi bramkarze 6 razy zachowali czyste konto.

Zawodnicy najczęściej pojawiający się na boisku:
Bartek Grzesicki - 1062 minuty
Macrin Wilczek - 1050 minut
Kamil Mendyk -  1020 minut

Najwięcej bramek Tymon stracił w meczu z Gromem Sufczyn wygranym przez nas 5:3

Najwięcej bramek padło w meczach Przyborów - Sufczyn 10:2 oraz Przyborów - Rylovia II Rylowa 8:4 ; w obu przypadkach wpadło po 12 bramek.

Podczas rundy jesiennej został przyznany jeden walkower dla Arkadii Olszyny; powodem było nie okazanie potrzebnych do rozegrania meczu dokumentów przez graczy Orlika Szczurowej

Tylko raz podczas meczu Jadowniczanka II Jadowniki - Orlik Szczurowa padł bezbramkowy remis.

Na koniec miła ciekawostka:

Kapitanowie naszej drużyny Paweł Pajor i Kamil Bolechała w tej rundzie obchodzili swoje jubileusze; 100 spotkań rozegranych w drużynie z Tymowej. "Yogi" przekroczył tą granicę 15 sierpnia w meczu z Paleśnicą, natomiast "Bolek" 13 października w meczu z Gromem Sufczyn. Paweł występując na pozycji napastnika lub lewego skrzydłowego strzelił łącznie 32 bramki, natomiast Kamil w roli środkowego pomocnka i lewego obrońcy zanotował 15 trafień w stu występach. Kolejnym zawodnikiem, który zbliża się do tej granicy jest Mateusz Meller. "Chester" do chwili obecnej rozegrał 80 spotkań.

Gratulujemy JUBILATOM i życzymy im aby dobili występami do drugiej setki i poprawili swój dorobek bramkowy walnie przyczyniając się do wymarzonego w tym roku awansu do A-klasy :)

autor: ~(__Nike__)PRO 2013-11-20 19:09:49

avatar Noo ładnie ładnie Oby runda Wiosenna Była taka sama Lub Lepsza :P

autor: ~59 2013-11-20 19:52:08