Aktualności

Dotkliwa porażka...

• autor: tymowiak09, 2009-09-28 06:12
TYMON TYMOWA- GKS Przyborów 1:4....
 W tym meczu mieliśmy być faworytem i miał to być mecz, w którym zdobędziemy jakiekolwiek punkty. Niestety ku zdziwieniu wszystkim nasza ekipa w dość kuriozalny sposób przegrała.
     Wszystko zaczęło się już w 3 minucie spotkania, rzut wolny dla gości i nieporozumienie w szeregach naszej drużyny, która myślała że Przyborów wykona rzut wolny na gwizdek. Nasz bramkarz ustawiał mur, a w tym czasie zawodnik GKSu oddał strzał na naszą bramkę, jak się okazało celny i skuteczny. Nikt z obrońców nie podszedł do piłki i od razu było 0:1. Kilka minut później kolejny rzut wolny, tym razem dośrodkowanie i jeden z obrońców nie upilnował wyskakującego zawodnika i było już 2:0. Kolejne bramki padały po strzałach "od niechcenia" i jak się okazało przyniosły one zaskakujący rezultat, bo po tych strzałach nasza ekipa przegrywała już 0:4. Nasi piłkarze rozbici i zaskoczeni nie mniej niż przyjezdni przebiegiem zdarzeń próbowała konstruować akcje. Po kilku minutach zaczęło przynosić to skutki, czego przykładem jest szarża prawym skrzydłem naszego napastnika Damiana Sromka, który zwiódł trzech obrońców i wpakował piłkę do siatki. do przerwy 1:4.
     Jak się okazało w drugiej połowie bramka ta podziałała na zespół Tymona i rzucili się zabójczo do ataku. Mieli kilkanaście sytuacji bramkowych. Dużyna Przyborowia straciła zapał do gry, nie mogli kondycyjnie wytrzymać i bronili sie na własnej połowie konstruując jedynie kontrataki, które skutecznie zwalczała nasza obrona. Niestety naszej drużynie brakowało skuteczności i szczęścia, a obrońcy ekipy przyjezdnych zdołali upilnować nasze ataki. Jak się okazało 5 w tym sezonie trafienie naszego napastnika było trafieniem zamykającym wynik.
     Po meczu nasza drużyna zgłosiła konfrontację i po ostatnim gwizdku zostały sprawdzone karty zawodnicze. Jak się okazało wszyscy zawodnicy grający w Przyborowie byli uprawnieni do gry.
     Po raz kolejny naszą drużynę wspierali licznie zgormadzeni kibice, za co im serdecznie dziękujemy. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ jesteśmy młodym zespołem i dajemy z siebie wszystko mimo takich wyników. Będziemy starali się jakoś to poprawić. Mamy nadzieje że za dwa tygodnie ponownie przyjdziecie, by wspierać nas podczas potyczki z Gromem Sufczynem.

autor: bolek248 2009-09-28 14:53:24

Profil bolek248 w Futbolowo po prostu nawet nie wiem co mam powiedzieć po tym co się stało... nie wiedziałem co się dzieje...

autor: ~wierny Kibic 2009-09-28 16:55:05

avatar Bramka nr 1 totalne nieporozumienie, ktoś powinien stanąć przy piłce a najlepiej to cały mur i wtedy by nie było strzału tylko gra na gwizdek po poproszeniu o odsunięcie muru. Bramka nr 2 to co zrobił obrońca było niesamowite wogole nie stal przy zawodniku i ten mogł zagłówkować gdzie chce. Bramka nr 3 niefart jakich mało obronca odbija plecami do swojej bramki dośrodkowanie. Bramka nr 4 bramkarz popełnił koszmarny bład szmata w krótki róg. to by było tyle... nie wygra się meczu tracąc takie bramki i nie strzelając z 5 metrów do pustej bramki. Jeden z napastników zmarnował 2 takie sytuacje! Mimo to na następny mecz również przyjde dopingować, nie macie się co załamywać jak autor artykułu napisał to dopiero wasz pierwszy sezon! I to widać brak doświadczenia i brak zgranie drużyny!!

autor: ~xxx 2009-09-28 17:17:26

avatar

Wielkie dzieki z szacunek dla prawdziwych kibicow Tymowej !

I mala dygresja dla "dziadzi" siedzacych na lawkach kolo szatni -

jak wam sie w niedziele nudzi to lepiej idzcie sobie Harnasia walnac pod sklep a nie dobijajcie psychicznie naszych zawodnikow a w szczegolnosci bramkarza!

Żenada.

autor: ~anonim 2009-09-28 17:29:18

avatar a dla bramkarza pochwala za potraktowanie tych pseudofanow!;D;pmam nadzieje wiecej ich nie widziec na meczu;D

autor: ~lol 2009-09-28 18:34:18

avatar Panowie trening ...trening,,,trening.!!! Bedzie dobrze !!!

autor: ~obserwator 2009-09-28 18:48:31

avatar Pierwsze 20 minut fatalne..., pozniej Tymon pokazał że w tej drużynie tkwi potenjcjał,niestety wiem jak jest bo sam grałem w piłke i wiem ze przy stanie 0:4 za bardzo sie chce i nie wszystko chce wpaść do bramki,mimo wszystko gratulacje za zepchniecie druzyny gosci do rozpaczliwego obronu wyniku,powodzenia panowie w kolejnych meczach,aha wzmianka o tych starszych Panach za bramka,   usunąc tych wiesniakow stamtad!

autor: ~orzeł 2009-09-28 21:13:34

avatar

a tera moj komentarzyk

mecz sie podobal tylko pierwsze minuty troche nie wypaliły;  mimo to od 30 minuty do końca meczu tymon dominował szkoda tylko że kilku 100% okazji nie zamienił na gole. Chłopaki jest dobrze i będzie jeszcze lepiej : widzialbym w waszej drożynce jakies wzmocnienia ale nie wypowiadam sie na ten temat; kto wie. jako zespoł zaprezentowaliście sie świetnie szkoda tylko żę przegraliście; ale tu uznanie dla słów autora że wy jesteście młodą dróżyną i wierzę że jeszcze pokażecie wszystkim co potraficie;

KILKA SŁÓW DO DZIADKÓW ZA BRAMKĄ:

jak was spotkam to pogadamy i oducze was takich zachowań choćby siłą RESPECT dla bramkarza za honor; też bym tak zareagował; a i dziadki-kibole powinni miec badania alkometem bo wszystkie byli naje****;

autor: BBEENNIU 2009-09-29 08:41:24

avatar      Panowie no podobno stworzyliście ładne widowisko, szkoda że nie ma  jakis pkt.     Jestem wściekły że nie mogłem teraz zagrać , akurat w tedy REAL-owi zachciało sie mnie ogladac<LOL>      Jak na zespół który dopiero zaczyna,  i tak nieraz napedzilismy stracha nie jednej ekipie które sobie juz od jakiegoś czasu poczynają w jak że elitarnej grupie :).Teraz  zbieramy doświadczenie, które w odpowiednim momencie przełożymy na rezultaty. Bardzo mnie , jak i wszystkich działaczy TYMONA cieszy, liczna obecność  kibiców, którzy  towarzysza nam nie tylko u nas ,gdy gościmy przyjezdne kluby, ale również podczas wyjazdów.DZIĘKUJEMY !!!!

autor: ~FaneczKa_nr1 2009-09-29 10:06:36

avatar No to kiedy pod domem prezesa? :P Który podobno obiecywał wygraną :P

autor: JoeCole 2009-09-29 16:12:03

Profil JoeCole w Futbolowo nie widze nas w A- klasie w następnym sezonie ..:/

autor: ~bolek248 2009-09-29 16:18:29

avatar a co TY JoeCole chcialeś awansować w tym roku?? hehe no bez przesady...możemy o to powalczyć w następnych sezonach, a teraz musimy ciężko pracować i zgrywać się. I starać się wygrywać mecze, robić jakieś niespodzianki i mieszać w tabeli !

autor: chester. 2009-09-29 17:04:51

Profil chester. w Futbolowo True true

autor: ~Fanka 2009-09-29 17:44:13

avatar Co do meczu to jak dla mnie gracie OK tylko poprostu brakuje Wam szczęscia. A co do Kibiców za BRAMKĄ to nie wincie tam wszytskich z Tego co wiem To Jeden tylko tam cwaniakował i to nie wcale taki dziadek wiek około 40 lat.

autor: BBEENNIU 2009-09-29 18:03:46

avatar Dokładnie ok 6 miejsce, w przyszłym sezonie to był by bardzo duzy sukces. Nasza młoda niedoświadczona drużyna jest wołem pociągowym która dopiero zaczyna przygodę z piłka.Nasi trampkarze którzy trenują od małego,będą mieli dużo łatwiej w seniorach- nie tak jak my co nie którzy--hhh nasza drużyna jest  na razie jak San Marino(informatycy, budowlancy,kamieniaże,płodziciele,studen ci,mechanicy), chęci  są ale nic po zatym. Pomżyć o A-klasie bolek248 można  to nic nie koszyuje <LOL>Wygrywać mecze , jak na razie nauczmy się kopac piłkę jako drużyna a nie gwiazdeczki!!!Potencjał jest tylko  ktoś to musi obudzic w nas( może kobieta)

autor: ~bolek248 2009-09-29 18:43:58

avatar nie powiedziałem ze awansujemy, tylko ze mozemy powalczyc. a to jest różnica.

autor: ~bolek248 2009-09-29 18:48:38

avatar i to nie ja zacząłem wątek o A-klasie tylko JoeCole. widziałem jak grają bo byłem na kilku meczach ;] ... BBEENNIU Twoje komenty mnie rozdu..... :P

autor: ~ksiadz 2009-09-29 19:24:16

avatar Po meczu doszło do bardzo ostrej wymiamy zdan pomiedzy tym 40 letnim gościem a kapitanem druzyny,miejmy nadzieje ze bedzie jak najmniej na meczach Tymona takich sytuacji

autor: ~Ziuta 2009-09-29 19:32:43

avatar No fajnie sie ogladalo 2 polowe, czemu tak zawsze nie gracie,2 na obronie reszta do przodu olac kontry, wazne ile bramek strzelicie;) olac wiesniakow,powinni siedziec w tej kukurydzy, oni nie zdaja se sprawy ze to jest B-klasa, bramkaz dobrze im walnoles przy wszystkich, ale palili cegły;)

autor: ~Ziuta 2009-09-29 19:35:31

avatar Prosze ksiedza nalezalo mu sie, Pan Jezus też przepędził batem niewiernych chandlarzy ze świątyni.

autor: ~grabania 2009-09-29 19:54:01

avatar Drodzy przyjaciele z Tymowej. Przed wami na prawde jeszcze dużo dużo pracy i zapewniam was. Ani w przyszłym ani za dwa ani za trzy lata nie bedziecie w pierwszej trójce B klasy. Nie żebym wam źle życzył ale takie są każde początki w futbolu. Proponuje rownież nie podniecać się tym że przy stanie 0-4 zamkneliście rywala w ich połowie. Bylo to tylko i wyłącznie spowodowane tym że Przyborów wykazał się odrobiną myślenia i cofnął się głębiej do defensywy. Gdyby wyprowadzaii lepsze kontry mogliście popłynąć 6 może 7. Pozdrawiam serdecznie i życze szybkiego łapania doświadczenia.

autor: ~Zly 2009-09-30 08:14:57

avatar Przynajmniej sie cos dzieje w tej miejscowosci

autor: ~mistrz 2009-09-30 10:02:56

avatar grabania ty jakis jasnowidz jestes? Zapewniam cie ze z takim mysleniem daleko w zyciu nie zajdziesz.Pozdrawiam i zycze wiecej pozytywnego myslenia;)

autor: ~Jozin21 2009-09-30 20:00:25

avatar

widze ze nawet pozytywne reakcje na to jak potrakorowalem tych dziadow za bramka ;p Coz nerwy mi juz puscily i powiedzialem im co o nich mysle... i to nie byl tylko jeden gosc ale kilku... Szkoda ze druzyna sklyszy takie komentarze od swoich kibicow...  Pozostaje nam walczyc o dobre wyniki w pozostalych meczach i nie zwracac uwagi na nieprzychylne komentarze

autor: ~orzeł 2009-09-30 20:32:38

avatar Józek tak trzymaj

autor: ~Ktosiek 2009-10-01 14:11:19

avatar Proszę księdza - ale tym DZIADOM za bramkom się należało!! ktoś musiał im powiedzieć jak tak naprawdę się zachowują! Do organizatorów - proszę DZIADY wypraszać z meczów!!!!!  Mocne kciuki za Tymona na niedzielę ;)

autor: ~kiibic 2009-10-02 15:14:36

avatar Nieprzejmujcie się głópimy komentarzami i tymi DZIADKAMI , Następnym razem bedzie lepiej <  3mamy kciuki w niedziele  > Ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć a będzie coraz lepiej :)Szczęścia w najbiższych meczach XD