13.09 - Mecz - Czas na zwycięstwo!!

• autor: tymowiak09, 2009-09-11 15:29
!!! TYMON TYMOWA - KS Okocim !!!
W najbliższą niedziele o godz. 16:00 na stadionie w Tymowej, miejscowy Tymon będzie podejmował ekipę z Okocimia.

Nasz rywal obecnie z dorobkiem 7 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli. Jest zespołem niepokonanym: w pięciu meczach raz wygrał i remisował aż 4 razy!!! Takie statystyki są nie do przewidzenia i nie wiemy czego możemy się spodziewać, gdyż remisy padały w spotkaniach z drużynami z dołu i góry tabeli. Jednyne czego możemy się domyślać jest to, że ekipa z Okocimia gra nierówno.
     Ostatni mecz drużyna KS Okocim rozegrała u siebie( w Porębie Spytkowskiej, gdyż tam  rozgrywają swoje mecze jako gospodarze) z drużyną Zrywu Wielka Wieś. Wynik padł remisowy 3:3, ale można uznać to za sukces dla naszych niedzielnych przeciwników, gdyż Zryw jest wyżej notowanym rywalem, a obecnie zajmuje miejsce w czołówce.

Tymon Tymowa z dorobkiem 3 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli wygrywając tylko  jeden mecz z Wulkanem Biesiadki w Tymowej 2:1.
     Ostatnio nasza ekipa pojechała do Łęk, gdzie grała z tamtejsza Iskrą Łęki. Nasi chłopcy ulegli tam 3:6, jednak wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku. Tymowa pokazała się z dobrej strony i mogła wywieźć z meczu wyjazdowego chodź jeden punkt. Jednak słaba postawa sędziego i brak koncentracji w drugiej połowie sprawiły, że Tymon wracał z pustymi rękoma.
Mamy nadzieje że w niedzielne popołudnie nasz Tymon sprawi nam miłą niespodziankę :)))Zwłaszcza, że piłkarze są głodni sukcesu i rządni zwycięstwa :)))
Czekamy na mecz z niecierpliwością    :)))

autor: ~anonim 2009-09-11 16:40:02

avatar O tak cała Tymowa juz zyje tym meczem :)

autor: BBEENNIU 2009-09-11 18:55:22

avatar Niema co sie stresowac  6 do 0  3 pkt i BIBA!!!!

autor: bolek248 2009-09-11 20:10:59

Profil bolek248 w Futbolowo jak zagramy tak jak ostatnio w Łękach to 3:1 dla nas :)) ale nie lekceważymy bo ich nazwa to mocna marka piwa xD :D:D