Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Mecz i porażka z Iskrą !! :(

• autor: tymowiak09, 2009-09-06 14:35
Tymon Tymowa po wyrównanym meczu w Łękach przegrywa z tamtejszą Iskrą 3:6. Więcej w rozwinięciu newsa...
Tymon Tymowa podejmował na wyjeździe drużynę zajmującą 3 lokatę w Tabeli Iskrę Łęki. Nasz
przeciwnik jak na razie wygrał 3 z 4 spotkań przegrywając jedynie na wyjeździe z Wielką Wsią.
Tymon natomiast wygrał tylko jeden mecz w Wulkanem Biesiadki 2:1. Ostatni mecz Tymowa
rozegrała u siebie przegrywając z Liderem Tabeli Spółdzielcą Grabno 1:6.Tymon rozpoczął mecz bardzo spokojnie. W pierwszej połowie to drużyna z Tymowej przeważała na boisku, stwarzała sobie dogodne sytuacje. Na rezultat nie trzeba było długo czekać, po pierwszym kwadransie bramkę dla Tymowej strzelił Paweł Pajor po zagraniu Damiana Sromka i Tymowa prowadziła 1:0. Niestety minutę później sędzia, którego postawę opiszemy niżej zauważył rękę w polu karnym naszego zawodnika i ustawił piłkę na 11 metrze, którą Iskra
wykorzystała skutecznie. 5 minut później podobna akcja Tymona jak przy pierwszej bramce,
piłkę do Pawła Pajora zagrywa Damian Sromek, a ten pierwszy podwyższył rezultat na 2:1.  Pod koniec pierwszej części spotkania drużyna gospodarzy zdołała wyrównać i było 2:2.W ostatniej akcji pierwszej połowy dwójkowa akcja naszych napastników i Damian Sromek pakuję piłke od siatki po uderzeniu z woleja. Do połowy Iskra Łęki - Tymon Tymowa 2:3

W drugiej połowie drużyna gospodarzy wyszła bardziej zmobilizowana i po 10 minutach zdołała wyrównać. Do końca połowy przeważała drużyna Iskry i to oni strzelali bramki. Ostatecznie wynik spotkania 6:3 dla Iskry Łęki.

Warto także wspomnieć o postawie arbitra, a raczej jej brak. Podyktował on dwa kontrowersyjne rzuty karne, które praktycznie zaważyły o losach spotkania. Był to ten sam pan który sędziował w Biadolinach Szlacheckich. Sztab szkoleniowy Tymona Tymowej nie powstrzymywał się w wyrażaniu swojego niezadowolenia z postawy arbitra oraz jego decyzji(braku jego postawy :P) Dosłownie wychodzili z siebie, aby sędzia odwrócił swoje naganne postępowanie. Zapraszamy na odnowienie szkoleń trenerskich oraz pozdrawiamy ;].

Drużyna z Łęk jak na gospodarzy przystało zachowywali się bardzo fair play. Gra rozgrywała się w sportowej atmosferze(czego nie można powiedzieć po meczu z Biadolinami Szlacheckimi). Po meczu piłkarze gospodarzy życzyli nam powodzenia i vice versa :))

Tymon po przegranym meczu wracał do domu z podniesionymi głowami, ponieważ gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Zarząd klubu był zadowolony z gry i ma nadzieję na kolejne zwycięstwo i kolejne punkty :))