Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Porażka :(

• autor: tymowiak09, 2009-08-31 08:02
Tymon Tymowa przegrywa z wyżej notowanym rywalem na własnym boisku 1:6. Więcej w rozwinięciu newsa...
Początek spotkania był nerwowy, obie drużyny grały ostrożnie rozgrywając piłkę w środku pola. W dalszej części meczu nasi rywale przejęli inicjatywę i zaczęli atakować naszą bramkę, czego skutkiem był gol strzelony z rzutu rożnego na 1:0. Tymowa po stracie bramki zaczęła bardziej odważnie atakować  bramkę przeciwnika. Na rezultat nie trzeba było dużo czekać. Już kilka minut później znakomity rajd wykonał Damian Sromek; swoim dryglingiem zwiódł 3 obrońców i z bramkarzem w sytuacji sam na sam uderzył w bramkę. Strzał nie był jednak wystarczająco silny i piłka zatańczyła na lini bramkowej przeciwnika a jeden z obrońców zdążył interweniować. Następnie rzut wolny z okolo 35 m, dośrodkowanie Kamila Bolechały, zamieszanie w polu karnym do piłki dopada Piort Żółty i silnym strzałem z woleja pokonuje bramkarza Grabna. Pod koniec drugiej części połowy rzut wolny dla Spółdzielcy przed polem karnym, dośrodkowanie na 5 metr i błąd obrońców w ustawieniu wykorzystuje rosły piłkarz Grabna. Było 1:2 do przerwy. Druga połowa należała juz do przyjezdnych; Tymowa otworzyła się, a gracze Grabna strzelali bramki jedną po drugiej. Tymon konstruował kontrataki, jednak nie przyniosły skutku. Ostatecznie wynik spotkania Tymon Tymowa - Spółdzielca Grabno 1:6.

Przyszło bardzo dużo kibiców, co Cieszy nas, piłkarzy. Dziękujemy za doping i wyrozumiałość. Prosimy o cierpliwość. Mamy chyba najmłodszą drużynę w B-klasie, rozgrywamy dopiero 4 mecz i potrzeba czasu żeby się ograć,  a wyniki napewno przyjdą same, ale potrzeba czasu :)