bramki: Marcin Wilczek, 2x Mateusz Piechnik

avatar gratuluje Panowie :) cały czas jestem z Wami , oby tak dalej !!

autor: ~Florentino Perez 2012-09-10 00:03:47

avatar Teraz już nic mnie nie powstrzyma aby ściągnąć Wilka do Królewskich !

autor: ~Cristiano Ronaldo 2012-09-10 15:28:32

avatar Odchodze z realu dlatego ze Mourinho chce wilka pozyskac z tymona bo byl na ostatnim meczu i byl pod wielkim wrazeniem jego gry :D^^!!!

autor: ~Pique 2012-09-10 19:26:02

avatar bd miał kogo tyrać

autor: ~kibic 2012-09-10 19:57:01

avatar Prawdziwe mecze przed Wami dopiero w październiku!

autor: ~. 2012-09-11 22:17:54

avatar Ale macie uciechę pisać o Wilku trochę to chore a was to nikt niechce kupić ??

autor: ~chester 2012-09-12 08:50:11

avatar No jak widać to najwyraźniej nikt.
Ziomuś gdybyś znał atmosferę "w szatni" to byś wiedział ocb. Ale najlepiej nic nie wiedzieć, a komentować :)

autor: ~Tymowa 2012-09-12 09:25:20

avatar kibice powinni chodź trochę wiedzieć o co chodzi z ta atmosferą jakieś aktualne wiadomości o swoim klubie

autor: ~kiero 2012-09-12 15:29:56

avatar To co dzieje się w szatni, powinno zostać w szatni... ;P

autor: ~Kibic 2012-09-12 17:29:22

avatar To Kaka i reszta niech dyskusję prowadzą w szatni o wilku bo to co piszą to Tymona nie dotyczy to nie Hiszpania

autor: ~xxx 2012-09-12 19:07:35

avatar Gdzie mozna znalezc zdjecia z meczu?

autor: ~anonim 2012-09-16 18:49:21

avatar jaki wynik z druzyna ktora mysli ze awansuje?

autor: ~anonim 2012-09-16 20:36:22

avatar porażka tymona dzięki bramkarzowi Józek zachowałeś się idealnie cała drużyna walczy Józek palcem przegrywa cały mecz to jest podpora drużyny

autor: ~Szczepanów 2012-09-16 23:12:25

avatar dzieki JOzek, wiedziałem że jesteś z nami:) do 90 minuty Tymon prowadził 1:0... a pozniej spytajcie JOZkaa haha

autor: ~Kibic z zewnatrz 2012-09-16 23:45:21

avatar Cóż, nie da się ukryć, że go do takiego zachowania sprowokowaliście tą swoją niewybredną przyśpiewką... Ale Jozin tak czy siak, powinien sie powstrzymać i mieć na uwadze przede wszystkim dobro drużyny. Stało się, co się stało, przykra sytuacja :(

autor: ~anonim 2012-09-17 11:21:01

avatar tak tylko że na Józka wszyscy wyklinają,zasłużył sobie latami swoim zachowaniem i wszyscy go pamiętają jaki był jak sie zachowywał i teraz poprostu wszyscy mu się odwdzieczaja,i najbardziej sie ciesza jak puści szmate..

autor: ~anonim 2012-09-17 17:47:51

avatar kto strzelił bramke dla nas ?

autor: ~Olek3213213 2012-09-17 18:01:50

avatar Kuraś

autor: ~anonim 2012-09-17 21:02:35

avatar coś prawdy w tym jest,Tymon niema napastnika pol.owa sezonu a atakujacy np w tym meczu Goćwin Dumana zero goli tylu meczch heh

autor: ~anonim 2012-09-17 21:04:09

avatar A Ty nie broń Józka bo kompromitujesz siebie,no chyba ze jestes Józkiem hehe

autor: ~jozin21 2012-09-19 19:00:49

avatar jak czytam wasze wypociny to az sie wypowiem. swoim zachowaniem latami? jak mnie ktos obrazal dostawal to samo odemnie! w niedziele mnie prowokowali cala 2 polowe az nie wytrzymalem. do 90 minuty? heh widac dzieciatko na minutach sie nie znasz. cala druzyna walczyla a ja nie? no to ogladales chyba inny mecz kolego a tak dla info to gralem z kontuzja ktora mi sie odnowila chyba kazdy widzial w ktorym momencie no ale wtedy sedzia karteczek nie mial heh, i co gralem dalej dla swojej przyjemnosci? po to zeby murzyn nie poglebil swojej gdyby musial wejsc bo ja ze swoja i tak bym w nastepnym meczu nie gral. a wy dzieci neostrady napinajcie sie tutaj dalej ma ktos jakies ale do mnie zapraszam do powiedzenia mi tego osobiscie

autor: ~ORGANIZATOR 2012-09-20 21:31:17

avatar ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CZCHOWSKIEJ LIDZE FUTSALU. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STRONIE: www.futsal.czchow.pl

autor: ~Tymowiak 2012-09-22 21:45:44