Olimpia Kąty - TYMON TYMOWA  4:1

bramka: Mariusz Skwarło

Na rozpoczęcie sezonu Tymon przegrywa z Olimpią Kąty 1:4

Bramki tracimy po stałych fragmentach gry i indywidualnych błędach.

Honorowe trafienie zaliczył w swoim debiucie jako grający trener Mariusz Skwarło ładnym strzałem z za pola karnego.

W 55 minucie spotkania czerwoną kartkę (delikatnie mówiąc kontrowersyjną) otrzymał drugi z debiutantów, Tomasz Skwarło

Oprócz Tomka i Mariusza pierwsze swoje spotkanie w barwach Tymona zaliczyli: Bartłomiej Kuraś(90 minut) oraz Marek Tomaśko i Mariusz Olchawa ( z ławki rezerwowych)

Nasza ekipę wzmocniło również kilku młodych zawodników. Więcej o nich wkrótce...

Po półrocznym wypożyczeniu z Poręby Spytkowskiej do kadry wraca bramkarz Robert Grzesicki ( rozegrał cały mecz w bramce)

Kolejny mecz gramy z drużyną Jedność Paleśnica w Tymowej o 16:00. Serdecznie zapraszamy