Dni Czchowa - Turniej sołectw, Tymon na podium

• autor: tymowiak09, 2012-07-31 01:35

W ubiegła sobotę podczas Dni Czchowa odbył się turniej sołectw. W rywalizacji tej mogły brać udział drużyny z miejscowości należących do gminy Czchów. Na prośbę sołtysa Tymowej kilku naszych zawodników wzięło udział w turnieju.

Tymową reprezentowali panowie ze zdjęcia - od lewej: Marcin Wilczek, Mateusz Piechnik, Kamil Bolechała, Piotr Żółty, Paweł Pajor,  Piotrek Bednarek oraz nieobecny na zdjęciu Grzegorz Goćwin.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Czchów oraz Tworkowa wystawiły po dwie drużyny oraz Tymowa, Wytrzyszczka i Piaski Drużków po jednej. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Tymon trafił do grupy z większą ilością drużyn.

Grupa I

Tymowa

Tworkowa II

Piaski Drużków

Czchów

Wszystkie swoje mecze Tymon wygrał 1:0 i awansował do półfinału z kompletem punktów.

Nasza ekipa po awansie trafiła na drugą ekipę z Czchowa. Pomimo miażdżącej przewagi Tymowskiej drużyny mecz zakończył się remisem 0:0 i potrzebne do rozstrzygnięcia były rzuty karne. Te pechowo zakończyły się dla nas i pozostało nam zagrać mecz o III miejsce.

Trafiliśmy ponownie na drużynę Tworkowa II. Mecz zakończył się remisem 1:1 i znowu rozegrane zostały rzuty karne. Tym razem to zespół z Tymowej był lepszy i zajął III miejsce w turnieju.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Tworkowej.

autor: ~anonim 2012-08-06 09:04:40

avatar słyszalem ze rozje....scie złota 5-3 a oni byli w najsilniejszym skladzie

autor: ~pep guardiola 2012-08-12 19:49:15

avatar Tworkowa pokazala klase ,jak sie wygrywa....xd.