bramki: Piotr Żółty, Jozef Piwowar (rzut karny)

będzie lepiej jeśli ten mecz pozostawię bez komentarza...

• czytano: [1667]

autor: ~anonim 2012-05-04 11:27:53

avatar zero zaangazowania w gre w pierwszej polowie prawie cala druzyna spacerowala po boisku i nie chcialo sie jej grac dziwie sie tym co sie im chcialo ze nie zeszli z boiska

autor: ~iojk 2012-05-04 12:27:10

avatar słuchaj gościu pewno jesteś jednym z drużyny bo nikogo więcej na meczu nie było, więc lepiej stul pysk i nie napinaj sie na forum. To jest własnie cały Tymon gdzie wszyscy o wszystkich mówią za plecami.

autor: ~anonim 2012-05-04 16:02:24

avatar pierwsza połowa była masakryczna, prezes i "trener" powinni szybciej reagować a nie czekać ze zmianami aż nas Paleśnica całkiem dobije. Wstyd PANOWIE!!!

autor: pksjednoscpalesnica 2012-05-04 16:22:13

Profil pksjednoscpalesnica w Futbolowo Panowie osobiście uważam, że drugą połowę zagraliście z nami jak równy z równym i przyznam że sprawiliście nam trochę kłopotu. Mimo wszystko życzymy powodzenia w dalszej grze

autor: ~anonim 2012-05-04 17:30:47

avatar Piotrek Dumana powinien wejść dużo wczesniej na boisko przeciez ten szybki napastnik Paleśnicy z 10 razy był sam na sam. Po tej zmianie dopiero gra się wyrównała. I rownież się dziwie czemu trener nie robił zmiany przy wyniku 1:3 a nie 1:7 !!

autor: ~anonim 2012-05-04 17:34:19

avatar Tak czy siak Palesnica i tak za Tymonem :) Lepiej przegrać raz a konkretnie a nie pięć razy po 1:0 poza tym. taki wynik powinien bardziej zmobilizować zawodników do lepszej gry. I uważam że powinni takim samym składem wyjść na Łoniową i zmazać plame , a jak nie to cza robić zmiany :)

autor: ~PQ 2012-05-04 18:51:42

avatar Dopiero będzie jak Łoniowa znów nas ośmieszy jak to jest wygramy z czołówka tabeli lub remis a z dołem baty

autor: ~kibic 2012-05-05 18:53:48

avatar Grom-Palesnica 2-1

autor: ~Jak to jest 2012-05-05 20:05:18

avatar A my w Suwczynie wygrali to dlaczego nie z Paleśnicą

autor: ~PQ 2012-05-07 19:46:31

avatar No jednak nam dali naukę albo może to przez ten deszcz my przegrali znów tak myślę

autor: ~Tymowianin LOL the pro mięsny jeż 2012-05-08 15:34:21

avatar ja bym lepiej zagral to bybyło 9;5 dla nich

autor: ~anonim 2012-05-08 20:39:57

avatar wywalic z lawki tych pseudo trenerow z prezesem na czele to trener ma kierowac druzyna a nie pseudo trenerzy i dziwic sie trenerowi zde nic sie nie odzywa jak 3-5 "fachowcow" wcina sie mu w robote

autor: ~do anonima 2012-05-09 15:52:11

avatar dokładnie, prezes powinien przyjść na mecz i zasiąść na trybunach tak jak inni kibice, a po sezonie poprostu rozliczyć trenera z wyników i tyle w tym temacie. Na Ławce powinien być tylko trener zawodnicy i kierownik drużyny. Pozdrawiam :)

autor: ~samilk 2012-05-09 19:57:42

avatar Jeżeli Tymon nie postara się o bramkarza to na nic wysiłek pozostałych piłkarzy.

autor: ~anonim 2012-05-09 20:42:19

avatar Nie mam nic do Józka,ale tak naprawdę jak bronił Murzyn to było to.

autor: ~anonim 2012-05-09 21:20:10

avatar tak po za tym to Jozek ma slabsze momenty ale i tez wrecz niesamowite obrony jak i kazdy bramkarz. z Gosrzydowa przy 0:0 wybronil stuprocentowe mecz moglby sie ulozyc inaczej w szczepanowie podobno tak samo

autor: ~anonim 2012-05-09 21:25:03

avatar turbodymomen nie popelnil bledu Bolo Jozin i nr 2 zawstydzili turbodymomena popelnili po 1 bledzie:D

autor: ~prawdziwy kibic 2012-05-09 22:31:13

avatar a ja tam do nikiogo nic nie mam widac ze chlopakom nie idzie jakis kryzys sie wdal a pisanie typu ze ktos popelnil blad albo ze jak gral tamten albo tamten bylo lepiej napewno im nie pomaga jak to czytaja. Tymon jestesmy z wami

autor: ~anonim 2012-05-09 22:47:20

avatar samilk najlepiej nadawac na Jozka. a ja wam przytocze takie powiedzonko- napastnik moze przez caly mecz marnowac sytuacje za sytuacja a w 90 minucie strzeli zwycieska bramke zostanie bohaterem nikt nie bedzie pamietal fatalnych pomylek, bramkarz bedzie bronil caly mecz dobrze broniac setki a w 90 minucie pusci szmate zotanie antybohaterem nikt nie bedzie pamietal jego wybronionych sytuacji. tak wiec bramkarze maja przerypane

autor: ~anonim 2012-05-09 22:49:10

avatar samilk tak wiec popatrzmy obiektywnie i co z tymi pomocnikami i napastnikami?

autor: ~anonim 2012-05-10 16:09:35

avatar no tak, ale Jozek pajajcuje puszcza pare szmat po czym podchodzi strzelac karnego. wez pajac jakich mało

autor: ~anonim 2012-05-10 19:40:32

avatar pare szmat a ktora w palesnicy byla szmata? oprocz jednej;)

autor: ~samilk 2012-05-10 20:37:57

avatar Nie ma co przyrównywać do murzyna bo nawet do pięt nie dorównuje,proszę zwrócić uwagę jak bronił ten bramkarz z Łoniwej chłopak potrafił się ustawiać i wybronił wszystkie mocne uderzenia tak że jeszcze dużo pracy przed bramkarzem z Tymona, ale życzę mu powodzenia miedzy słupkami.

autor: ~Informacja 2012-05-13 16:48:20

avatar Jest ktoś co pisze coś na temat gry Tymona niewiadomo czy wygrana dziś czy przegrana na co ta strona skoro się nic nieda dowiedzieć o klubie a podobno mają być informacje o klubie itd.

autor: ~[pssssh] tsaaaa ' wygramyyy ^^ 2012-06-05 15:54:22