Podsumowanie sezonu 2010/2011

• autor: tymowiak09, 2011-07-09 17:54

Przedstawiam Państwu podsumowanie minionego już sezonu brzeskiej b-klasy

-Awans uzyskały drużyny Arkadia Olszyny, oraz Orzeł Stróże

-Do b-klasy spadają drużyny: Andaluzja Rudy Rysie, Victoria Porąbka Uszewska i Olimpia Kąty

-Najwięcej bramek strzeliła ekipa Orła Stróże, aż 104. To o 4 bramki więcej niż lider poprzedniego sezonu: Spółdzielca Grabno.

-Najwięcej bramek stracił zespół Jastrząb Łoniowa, 82

-Najwyższą wygraną zanotował Orzeł Stróże, wygrywając z Jednością Paleśnica 13:0 i to właśnie ekipa z Paleśnicy zanotowała największą porażkę

-Najwięcej bramek padło w meczu opisanym powyżej

-Najwięcej zwycięstw miała ekipa Arkadii Olszyny:21

-Najmniej zwycięstw miała ekipa z Łoniowej i Paleśnicy: 5

- 4 razy padał bezbramkowy remis, w jednym z nich Tymon zremisował z Biadolinami Radłowskimi

Statystyki TYMON TYMOWA

Po rundzie jesiennej Tymon z dorobkiem 18 punktów zajmował 7 miejsce na co złożyło się: 6 zwycięstw i 7 porażek.

Po rundzie jesiennej Tymon z dorobkiem 32 punktów zajął ostatecznie 8 miejsce na co złożyło się: 11 zwycięstw, 2 remisy i 13 porażek.

W ostatnim meczu Tymon otrzymał walkower za mecz z Jednością Paleśnica, drużyna nie wstawiła się na mecz.

-Tymon Tymowa w sezonie 2010/2011 strzelił 54 bramki(3 otrzymane za walkower), stracił 52 bramki: bilans +2. Dla przypomnienia dodam że rok wcześniej kończyliśmy sezon z bilansem bramkowym -34

- bramki dla Tymona strzelali:

1. Dumana Leszek Dumana Leszek 16 bramek
2. Sromek Damian Sromek Damian 8 bramek
3. Piechnik Łukasz Piechnik Łukasz 5 bramek
4. Pajor Paweł Pajor Paweł 4 bramki
5. Żółty Piotr Żółty Piotr 3 bramki
6. Dumana Piotr Dumana Piotr 3 bramki
7. Bolechała Kamil Bolechała Kamil 2 bramki
8. Rosiek Paweł Rosiek Paweł 2 bramki
9. Rosiek Tomasz Rosiek Tomasz 2 bramki
10. Tucznio Maciej Tucznio Maciej 1 bramka
11. Orzechowski Andrzej Orzechowski Andrzej 1 bramka
12. Piechnik Mateusz Piechnik Mateusz 1 bramka
13. Piwowar Józef Piwowar Józef 1 bramka

- królem strzelców został Leszek Dumana, który strzelił dla Tymona 16 bramek

- najlepszym zawodnikiem Tymona został Łukasz Piechnik

- gracze Tymona uzyskali łącznie 19 żółtych kartek, żadnej czerwonej

- wszystkie mecze dla Tymona rozegrali: Paweł Pajor i Piotr Dumana

-po jednym meczu opuścili Łukasz Piechnik i Leszek Dumana

- najwięcej czasu na boisku spędzili kolejno: Piotr Dumana, Łukasz Piechnik i Leszek Dumana

-najbardziej udanymi meczami były zapewne wygrane z liderami: najpierw u siebie z Orłem Stróże 5:1, a następnie na wyjeździe 4:1 z Arkadią Olszyny

-najgorsze rozegrane mecze to mecze wyjazdowe z Gosprzydową 1:4 oraz Łoniową 1:3

- najpiękniejsza bramka, wszyscy się z tym zgodzą to bramka strzelona przez Andrzeja Orzechowskiego w meczu z Arkadią Olszyny !!

- autorem najszybciej strzelonej bramki jest Łukasz Piechnik, który w meczu z Gromem Sufczynem pokonał bramkarza już w 1’ w drugiej akcji meczu

- najbardziej śmieszna bramka to bramka wykonana przez naszego bramkarza, Józka Piwowara z rzutu karnego w meczu z Gromem Sufczynem

Dziękujemy kibicom, którzy wiernie i regularnie przez cały sezon przychodzili na nasze mecze, aby wspierać nas swoim dopingiem. Przez ten sezon frekwencja znacznie wzrosła. Na pewno dostarczyliśmy wam dużo emocji, a co najważniejsze dużo więcej wygranych niż w poprzednim sezonie. Mamy nadzieję ze od nowego sezonu, a to tuż tuż będziecie nadal tak gorąco nas wspierać.

Dziękujemy również całemu zarządowi i wszystkim, którzy przyczyniają się do funkcjonowania i rozwoju naszego klubu. Nazwisk jest wiele, więc podziękowania są ogólne dla wszystkich. DZIĘKUJE W IMIENIU CAŁEJ DRUŻYNY.

autor: ~Ave 2011-07-15 20:19:47

avatar na 90 minut.pl jest już podany pełny terminarz na cały przyszły sezon, terminarz tak ustalony ze na koncu mamy najtrudniejsze mecze,chociaz znajac tymona to one beda.. najłatwiejsze :)

autor: ~kibic 2011-07-19 10:15:35

avatar spoko podsumowanie. troche pozno ale lepiej pozno niz wcale. pozdro