Tymon Tymowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

10.04.16: Błękitni Przyborów - Tymon Tymowa (zdjęcia dzięki uprzejmości http://www.informatorbrzeski.pl)
Ładowanie...

Kontakty

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Victoria Porąbka Uszewska 2:2 LKS Uszew zobacz ›
2017-08-12 Tymon Tymowa 1:9 Arkadia Olszyny relacja ›
2017-08-12 Temida Złota 1:5 Iskra Łęki zobacz ›
2017-08-12 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 0:0 Iva Iwkowa zobacz ›
2017-08-12 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
2017-08-12 LKS Poręba Spytkowska 1:2 Kłos Łysa Góra zobacz ›
2017-08-12 Pogórze Gwoździec 4:2 Korona Niedzieliska zobacz ›
2017-08-15 LKS Uszew Korona Niedzieliska 17:00
2017-08-15 Kłos Łysa Góra 2:3 Pogórze Gwoździec zobacz ›
2017-08-15 Jedność Paleśnica 1:3 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
2017-08-15 Iva Iwkowa 2:0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-08-15 Iskra Łęki 5:4 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
2017-08-15 Arkadia Olszyny 2:1 Temida Złota zobacz ›
2017-08-15 Victoria Porąbka Uszewska 2:0 Tymon Tymowa relacja ›
2017-08-20 Korona Niedzieliska 5:0 Kłos Łysa Góra zobacz ›
2017-08-20 Pogórze Gwoździec 2:6 Jedność Paleśnica zobacz ›
2017-08-20 LKS Poręba Spytkowska Iva Iwkowa 17:00
2017-08-20 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 1:7 Arkadia Olszyny zobacz ›
2017-08-20 Temida Złota Victoria Porąbka Uszewska 17:00
2017-08-20 Tymon Tymowa 2:0 LKS Uszew relacja ›
2017-08-20 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:1 Iskra Łęki zobacz ›
2017-08-27 Iskra Łęki 2:6 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
2017-08-27 Tymon Tymowa 2:1 Temida Złota relacja ›
2017-08-27 Arkadia Olszyny 4:0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-08-27 Iva Iwkowa 6:0 Pogórze Gwoździec zobacz ›
2017-08-27 Jedność Paleśnica 2:1 Korona Niedzieliska zobacz ›
2017-08-27 Victoria Porąbka Uszewska 3:3 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
2017-08-27 LKS Uszew 3:0 Kłos Łysa Góra zobacz ›
2017-09-03 Korona Niedzieliska 7:3 Iva Iwkowa zobacz ›
2017-09-03 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 4:1 Tymon Tymowa zobacz ›
2017-09-03 Temida Złota 1:1 LKS Uszew zobacz ›
2017-09-03 Kłos Łysa Góra 1:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
2017-09-03 Pogórze Gwoździec 1:1 Iskra Łęki zobacz ›
2017-09-03 LKS Poręba Spytkowska 1:1 Arkadia Olszyny zobacz ›
2017-09-03 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0:0 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
2017-09-09 Victoria Porąbka Uszewska 3:3 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
2017-09-09 LKS Uszew 2:2 Jedność Paleśnica zobacz ›
2017-09-09 Iskra Łęki 1:2 Korona Niedzieliska zobacz ›
2017-09-09 Arkadia Olszyny 5:0 Pogórze Gwoździec zobacz ›
2017-09-09 Tymon Tymowa 1:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
2017-09-09 Iva Iwkowa 3:3 Kłos Łysa Góra zobacz ›
2017-09-09 Temida Złota 2:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
Pogórze Gwoździec 4:3 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5:0 Temida Złota zobacz ›
Kłos Łysa Góra 3:1 Iskra Łęki zobacz ›
Jedność Paleśnica 5:3 Iva Iwkowa zobacz ›
Korona Niedzieliska 5:1 Arkadia Olszyny zobacz ›
Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:1 LKS Uszew zobacz ›
2017-09-17 LKS Poręba Spytkowska 3:5 Tymon Tymowa zobacz ›
Iskra Łęki 2:6 Jedność Paleśnica zobacz ›
Victoria Porąbka Uszewska 3:0 Korona Niedzieliska zobacz ›
Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
Arkadia Olszyny 6:0 Kłos Łysa Góra zobacz ›
LKS Uszew 1:1 Iva Iwkowa zobacz ›
Temida Złota LKS Poręba Spytkowska 17:00
2017-09-24 Tymon Tymowa 2:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4:2 LKS Uszew zobacz ›
LKS Poręba Spytkowska 4:0 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
Pogórze Gwoździec 1:2 Temida Złota zobacz ›
Kłos Łysa Góra 1:7 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
Jedność Paleśnica 1:3 Arkadia Olszyny zobacz ›
Iva Iwkowa 3:1 Iskra Łęki zobacz ›
2017-10-01 Korona Niedzieliska 5:2 Tymon Tymowa zobacz ›
10  LKS Uszew 2:7 Iskra Łęki zobacz ›
10  Arkadia Olszyny 3:1 Iva Iwkowa zobacz ›
10  Victoria Porąbka Uszewska 2:2 Jedność Paleśnica zobacz ›
10  Temida Złota 1:2 Korona Niedzieliska zobacz ›
10  Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 2:4 Pogórze Gwoździec zobacz ›
10  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1:3 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
10  2017-10-08 Tymon Tymowa 6:1 Kłos Łysa Góra zobacz ›
11  LKS Poręba Spytkowska 2:2 LKS Uszew zobacz ›
11  Pogórze Gwoździec 0:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
11  Korona Niedzieliska 2:2 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
11  Kłos Łysa Góra 1:1 Temida Złota zobacz ›
11  Iva Iwkowa 1:1 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
11  Iskra Łęki 1:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
11  2017-10-15 Jedność Paleśnica 0:2 Tymon Tymowa relacja ›
12  LKS Uszew 1:9 Arkadia Olszyny zobacz ›
12  Victoria Porąbka Uszewska 1:1 Iskra Łęki zobacz ›
12  Temida Złota 2:5 Jedność Paleśnica zobacz ›
12  Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 0:3 Kłos Łysa Góra zobacz ›
12  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:5 Korona Niedzieliska zobacz ›
12  LKS Poręba Spytkowska 3:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
12  2017-10-22 Tymon Tymowa 0:1 Iva Iwkowa relacja ›
13  Pogórze Gwoździec 0:2 LKS Uszew zobacz ›
13  Korona Niedzieliska 1:3 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
13  Kłos Łysa Góra 6:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
13  Jedność Paleśnica 6:2 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
13  Iva Iwkowa 1:2 Temida Złota zobacz ›
13  Arkadia Olszyny 3:1 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
13  2017-10-29 Iskra Łęki 2:4 Tymon Tymowa relacja ›
14  Temida Złota 1:2 Iskra Łęki zobacz ›
14  LKS Uszew 4:4 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
14  Arkadia Olszyny 7:1 Tymon Tymowa zobacz ›
14  Iva Iwkowa 0:0 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
14  Jedność Paleśnica 3:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
14  Kłos Łysa Góra 2:2 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
14  Korona Niedzieliska 3:1 Pogórze Gwoździec zobacz ›
15  Korona Niedzieliska 5:2 LKS Uszew zobacz ›
15  Pogórze Gwoździec 0:4 Kłos Łysa Góra zobacz ›
15  LKS Poręba Spytkowska 0:0 Jedność Paleśnica zobacz ›
15  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0:3 Iva Iwkowa zobacz ›
15  Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 2:1 Iskra Łęki zobacz ›
15  Temida Złota 1:6 Arkadia Olszyny zobacz ›
15  Tymon Tymowa 1:2 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
16  LKS Uszew 0:2 Tymon Tymowa zobacz ›
16  Victoria Porąbka Uszewska 1:2 Temida Złota zobacz ›
16  Arkadia Olszyny 0:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
16  Iskra Łęki 1:3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
16  Iva Iwkowa 1:1 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
16  Jedność Paleśnica 6:1 Pogórze Gwoździec zobacz ›
16  Kłos Łysa Góra 2:0 Korona Niedzieliska zobacz ›
17  Kłos Łysa Góra 2:2 LKS Uszew zobacz ›
17  Korona Niedzieliska Jedność Paleśnica 17:00
17  Pogórze Gwoździec 2:2 Iva Iwkowa zobacz ›
17  LKS Poręba Spytkowska 2:1 Iskra Łęki zobacz ›
17  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:0 Arkadia Olszyny zobacz ›
17  Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:1 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
17  2018-04-15 Temida Złota 1:1 Tymon Tymowa zobacz ›
18  2018-04-21 LKS Uszew 2:0 Temida Złota zobacz ›
18  2018-04-22 Tymon Tymowa 0:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
18  2018-04-22 Victoria Porąbka Uszewska 2:3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
18  2018-04-22 Arkadia Olszyny 4:0 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
18  2018-04-22 Iskra Łęki 7:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
18  2018-04-22 Iva Iwkowa 1:4 Korona Niedzieliska zobacz ›
18  2018-04-22 Jedność Paleśnica 2:3 Kłos Łysa Góra zobacz ›
19  2018-04-28 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:4 Tymon Tymowa relacja ›
19  2018-04-28 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:0 Temida Złota zobacz ›
19  2018-04-28 LKS Poręba Spytkowska 2:0 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
19  2018-04-28 Pogórze Gwoździec 2:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
19  2018-04-28 Kłos Łysa Góra 5:1 Iva Iwkowa zobacz ›
19  2018-04-29 Korona Niedzieliska 4:2 Iskra Łęki zobacz ›
19  2018-04-29 Jedność Paleśnica 2:3 LKS Uszew zobacz ›
20  2018-05-01 Victoria Porąbka Uszewska 2:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
20  2018-05-02 LKS Uszew 4:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
20  2018-05-02 Iva Iwkowa 0:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
20  2018-05-03 Arkadia Olszyny 6:0 Korona Niedzieliska zobacz ›
20  2018-05-03 Iskra Łęki 1:6 Kłos Łysa Góra zobacz ›
20  2018-05-03 Tymon Tymowa 2:0 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
20  2018-05-03 Temida Złota 3:0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
21  2018-05-05 Pogórze Gwoździec 0:4 Tymon Tymowa relacja ›
21  2018-05-05 Jedność Paleśnica 5:3 Iskra Łęki zobacz ›
21  2018-05-05 LKS Poręba Spytkowska 7:1 Temida Złota zobacz ›
21  2018-05-05 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0:0 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
21  2018-05-05 Kłos Łysa Góra 0:5 Arkadia Olszyny zobacz ›
21  2018-05-06 Korona Niedzieliska 4:1 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
21  2018-05-06 Iva Iwkowa 1:1 LKS Uszew zobacz ›
22  2018-05-06 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 0:3 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
22  2018-05-12 LKS Uszew 3:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
22  2018-05-12 Iskra Łęki 4:1 Iva Iwkowa zobacz ›
22  2018-05-13 Victoria Porąbka Uszewska 1:1 Kłos Łysa Góra zobacz ›
22  2018-05-13 Arkadia Olszyny 2:1 Jedność Paleśnica zobacz ›
22  2018-05-13 Temida Złota 4:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
22  2018-05-13 Tymon Tymowa 0:1 Korona Niedzieliska zobacz ›
23  2018-05-19 LKS Poręba Spytkowska 1:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
23  2018-05-19 Kłos Łysa Góra 2:1 Tymon Tymowa zobacz ›
23  2018-05-20 Jedność Paleśnica 4:0 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
23  2018-05-20 Iskra Łęki 1:1 LKS Uszew zobacz ›
23  2018-05-20 Pogórze Gwoździec 4:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
23  2018-05-20 Iva Iwkowa 1:1 Arkadia Olszyny zobacz ›
23  2018-05-20 Korona Niedzieliska 3:2 Temida Złota zobacz ›
24  2018-05-26 Victoria Porąbka Uszewska 1:0 Iva Iwkowa zobacz ›
24  2018-05-26 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 0:3 Korona Niedzieliska zobacz ›
24  2018-05-26 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
24  2018-05-27 LKS Uszew 4:2 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
24  2018-05-27 Temida Złota 0:4 Kłos Łysa Góra zobacz ›
24  2018-05-27 Arkadia Olszyny 11:0 Iskra Łęki zobacz ›
24  2018-05-27 Tymon Tymowa 1:2 Jedność Paleśnica relacja ›
25  2018-06-02 Iskra Łęki 2:2 Victoria Porąbka Uszewska zobacz ›
25  2018-06-02 Korona Niedzieliska 4:2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie zobacz ›
25  2018-06-02 Kłos Łysa Góra 2:1 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów zobacz ›
25  2018-06-03 Jedność Paleśnica 2:4 Temida Złota zobacz ›
25  2018-06-03 Arkadia Olszyny 5:0 LKS Uszew zobacz ›
25  2018-06-03 Iva Iwkowa 2:4 Tymon Tymowa zobacz ›
25  2018-06-03 Pogórze Gwoździec 2:2 LKS Poręba Spytkowska zobacz ›
26  2018-06-09 Tymon Tymowa 4:1 Iskra Łęki zobacz ›
26  2018-06-09 Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:3 Jedność Paleśnica zobacz ›
26  2018-06-09 Temida Złota 2:0 Iva Iwkowa zobacz ›
26  2018-06-09 Victoria Porąbka Uszewska 3:2 Arkadia Olszyny zobacz ›
26  2018-06-09 LKS Uszew 1:2 Pogórze Gwoździec zobacz ›
26  2018-06-09 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0:1 Kłos Łysa Góra zobacz ›
26  2018-06-09 LKS Poręba Spytkowska 0:4 Korona Niedzieliska zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-06 Jadowniczanka II Jadowniki 0:6 Tymon Tymowa relacja ›
---  2017-08-23 Tymon Tymowa 2:2 Jadowniczanka Jadowniki relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Zegar

Ostatnie spotkanie

Tymon TymowaIskra Łęki
Tymon Tymowa 4:1 Iskra Łęki
2018-06-09, 17:30:00
Czchów
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Tymon Tymowa 4:1 Iskra Łęki
Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 3:3 Jedność Paleśnica
Temida Złota 2:0 Iva Iwkowa
Victoria Porąbka Uszewska 3:2 Arkadia Olszyny
LKS Uszew 1:2 Pogórze Gwoździec
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0:1 Kłos Łysa Góra
LKS Poręba Spytkowska 0:4 Korona Niedzieliska

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 299, wczoraj: 116
ogółem: 924 853

statystyki szczegółowe

Facebook